Битвы Титанов. Форум Фанатов Звёздных Войн

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Битвы Титанов. Форум Фанатов Звёздных Войн » ПРАВИЛА » Іграшки для дорослих


Іграшки для дорослих

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Як важливо враховувати психологічні аспекти при виборі секс-іграшок, зокрема рівень комфорту, прийняття та розуміння партнера?

0

2

Врахування психологічних аспектів при виборі секс-іграшок включає у себе уважне вивчення рівня комфорту, прийняття та розуміння партнера. Важливо враховувати його чуття та реакції, стараючись підібрати іграшки, які не лише задовольнять фізичні потреби, але й зміцнять емоційний зв'язок. Отож рекомендую sex shop онлайн де ви зможете замовити те що вас цікавить.

0

3

Привіт, всім! Хочу поділитися своїм досвідом користування ерекційним кільцем https://talla.ua/ua/erekcionnye-kolca/  від сексшопу TALLA. Я завжди був не впевнений у своїй сексуальній потужності, та з використанням цього кільця все змінилося. Воно надає чудову підтримку та допомагає зберігати ерекцію на довгий час. Замовив я його через інтернет і отримав анонімну доставку в Київ. Рекомендую всім, хто шукає засіб для підвищення сексуальної якості!

0

4

Мені також так здається. Це цікава позиція.

0

5

Я можу порадити секс шоп, я собі у них колись вирішила купити фалоімітатор https://lovezone.ua/falloimitatori/ і з того часу я активно користуюсь їхніми послугами, навіть напевно тепер постійна їхня клієнтка і прям кайфую, у них дуже класний асортимент і вибір продукції.

0

6

Больше чем Жизнь написал(а):

Як важливо враховувати психологічні аспекти при виборі секс-іграшок, зокрема рівень комфорту, прийняття та розуміння партнера?

Нужно сначала обговорить с партнером эти моменты

0

7

Мы с женой начали только интересоваться такими товарами, хотим разнообразить свою сексуальную жизнь и попробовать что-то новенькое.
Для начала выбирали из этих товаров - интимное белье, костюмы для ролевых игр и так далее.
Интересно испытать немного иные эмоции, что-то нереальное, даже не представлял, что такое возможно.

0


Вы здесь » Битвы Титанов. Форум Фанатов Звёздных Войн » ПРАВИЛА » Іграшки для дорослих